Заходи у Великобузівському НВК з нагоди Дня Соборності України

Дата: 23.01.2018 08:49

Соборність розуміє кожен власно,

Що це таке? – задасть питання вчасно,

- Це єдність духу , сил мого народу,

Що нас єднає мужність, волю, вроду.

22 січня – День Соборності України.  Це свято ми відзначаємо  щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня 1919 року. Важкий шлях пройшла наша держава, щоб здобути соборність і незалежність своїх земель. Сьогодні Україна, як ніколи, потребує єдності й соборності всього українського народу.

Здобутки попереднiх поколiнь продовжують своє життя в поколiннях прийдешнiх. Вони допомагають, підтримують зберiгати найсвятiше – пошану до наших батькiв, дiдiв; справу боротьби за Українську державу.

В День Соборності і Свободи  у Великобузівському навчально-виховному комплексі відбулося чимало запланованих заходів. Так на згадку про події 1990 року, коли тисячі українців, взявшись за руки, утворили «живий ланцюг» від Києва до Львова, всі учні та вчителі вийшли на акцію «У день Злуки візьмись за руки».

Фото без опису

Створено тематичні стенди, присвячені визначним датам в історії українського державотворення «22 січня-День Соборності України» та «Пам’ятаємо героїв Крут»:

Фото без опису

Пройшов загальношкільний тематичний виховний захід, який підготувала вчитель історії Харченко Л.Г., та виховні години, бесіди, години спілкування по класах «Україна є, була і буде».