І знову перемога…

Дата: 15.11.2017 08:33

10 листопада 2017 року в с. Великі Сорочинці Миргородського району відбулися зональні змагання з міні – футболу. Честь Шишацького району  захищала команда, до складу якої увійшли старшокласниці Воскобійницької загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів та  Шишацької  обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей.

У запеклій грі з командами с. Велика Багачка та Миргородського району шишацькі футболістки здобули переконливу перемогу й здобули путівку на обласні змагання з міні-футболу, які відбудуться 12 грудня 2017 року.

Тренери команди Батьковські Михайло Михайлович та Олена Миколаївна відзначають майстерну гру Лагоди Валентини, Волик Вікторії (11 клас) та Пічкур Сніжани (9 клас), які показали вищий клас на футбольному полі.