Вшанування за визволення Полтавщини

Дата: 26.09.2016 08:32

Фото без опису   Усі свята, загальнодержавні і особисті, не обходяться без квітів. Вони своєю красою та пахощами не лише прикрашають свято, але і створюють гарний настрій. У різні часи у різних народів тендітні творіння природи завжди були учасниками багатьох урочистих подій.

23 вересня 2016року, за ініціативи голови Шишацької об’єднаної громади Олександра Тутки, на центральній площі селища Шишаки, вперше відбувся конкурс композицій з квітів приурочений до 73-ї річниці визволення Полтавщини та Шишаччини від німецько-фашистських загарбників, в якому взяв участь Територіальний центр Шишацької селищної ради.

Учасниками конкурсу радували присутніх своїми дивовижними композиціями, своєю неповторністю, любов’ю до рідного краю, до рідної землі. Цей конкурс надав можливість реалізувати власні творчі здібності, презентувати свій талант і залучитися до багатогранного світу мистецтва, формування естетичного смаку, відчуття краси, пов’язуючи її з історичним минулим. Загалом було представлено більш ніж двадцять композицій серед яких були обрані переможці.

Найкращою презентацією за оцінюванням журі була композиція від Ковердинобалківської загальноосвітньої школи.

Друге місце посіли оригінальні та відповідні до тематики про історію війни та перемогу над нею три роботи від Територіального центру, однією з яких була композиція створена слухачами «Університету ІІІ віку». А також друге місце отримала композиція Сагайдацької загальноосвітньої школи.

Третє місце завоювали композиції з Михайликівської та Покровської загальноосвітніх шкіл.

Четверте місце, як стимулююче було віддане Шишацькій загальноосвітній школі.

Переможцям були вручені грамоти та грошові винагороди. А загалом всі учасники конкурсу показали великий рівень винахідливості, талановитості та майстерності і були нагороджені грошовими подарунками.