Про атестацію педагогів

Дата: 06.04.2017 08:03

04 квітня цього року відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти Шишацької селищної ради. Чергову атестацію пройшли 29 педагогічних працівників із загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів Шишацької селищної ради та будинку дитячої і юнацької творчості Шишацької селищної ради.

Фото без опису

Підтвердили педагогічне звання «Старший учитель» Батьковський М.М. та «Вихователь-методист» Стригунова Л.Л. Присвоїли педагогічне звання «Старший вихователь» Васильченко Н.Ю. На відповідність займаній посаді атестовані заступники керівників загальноосвітніх навчальних закладів Ярова Р.О., Явтушенко Н.О. та керівники дошкільних навчальних закладів Усенко Н.О., Грицун Т.М., Семергей Т.Б., Линник О.Б.