Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ВІДДІЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ВДОМА

14 листопада 2018 року відбулися навчання працівників відділення соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Шишацької селищної ради з питання дотримання Державного стандарту догляду вдома.

09:51 15.11.2018

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2019

Навчальний рік плине швидко. Урок за уроком - перша чверть далеко позаду. Вже зараз для випускників це відповідальний час. Тому що необхідно знати та розуміти зміст і процедури зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Адже не лише високі бали важливі, а й обрані предмети та вчасність реєстрації на ЗНО-2019. Через маленьку помилку випускника можуть недопустити до тестування. А це в свою чергу позбавляє можливості вступу до вузу цього року. Завдання випускників - постійно слідкувати за інформацією щодо ЗНО-2019.

13:55 13.11.2018

У День української писемності та мови

9 листопада, Україна святкувала День української писемності та мови, а також вшановувала пам'ять Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Не залишилися й осторонь учні  Шишацької ОТГ. Вони писали радіодиктант національної єдності «Крила України», а також брали участь у ІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Найголовніше в цих заходах – це не тільки перевірка знань, а й єднання з усіма, хто любить і шанує рідне слово.

16:11 12.11.2018

Дорогі жителі нашої громади!

Сьогодні ми з вами обов’язково повинні згадати про людей, котрі творять із буднів свято. Про людей, які дарують нам гарний настрій за будь-якої погоди. Про людей, котрі щедро діляться з нами своїми талантами, аби зробити нас щасливішими, світлішими, добрішими…

12:18 09.11.2018

ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

У переддень святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в селищному будинку культури зібралися теперішні та колишні трудівники установ, організацій, закладів культури, аматори народного мистецтва.

12:13 09.11.2018

ШКОЛА І ПОЛІЦІЯ: ВОСКОБІЙНИЦЬКІ УЧНІ ВІДВІДАЛИ ШИШАЦЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ

08 листопада 2018 року в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та Місячника правових знань працівниками Шишацького бюро правової допомоги спільно із керівництвом Шишацького відділення поліції проведено захід для учнів 6-7 класів Воскобійницької загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів.

11:08 09.11.2018

ВІТАЄМО АКТИВІСТІВ ВЕЛИКОЇ БУЗОВИ З ПЕРЕМОГОЮ!

Як раніше повідомлялося, у цьогорічному обласному конкурсі громадських ініціатив «Бюджет участі» взяли участь п’ять проектів з Шишацької об’єднаної територіальної громади.

08:29 09.11.2018