Новини Шишацької об'єднаної територіальної громади

Нова українська школа для наших першокласників

13 липня 2018 року відбулася нарада за участі керівника Відділу освіти Наталії Караваєвої та директорів загальноосвітніх навчальних закладів селищної ради. Обговорили ступінь підготовки до нового навчального року в умовах проекту «Нова українська школа» для першокласників 2018 року, за ухваленим державним стандартом початкової освіти. Основним пріоритетом нової системи освіти стане повага гідності учня і придбання компетенцій, а також більше свободи і підвищення мотивації в діяльності вчителя.

15:50 13.07.2018

«Несебр – Острів мистецтв»

…стрімкі серпантини, вологий вітерець, море сонця та блакитний простір простелився на горизонті… Болгарія!!!

15:45 13.07.2018

Літні здобутки «Чорнобривця»

Для кожного початок літнього сезону починається по-різному. Хтось їде відпочивати до моря або в літній табір, інші з нетерпінням чекають моменту побачення зі своїми рідними чи близькими. Загалом старт теплої пори асоціюється з приємним відпочинком та подорожами до теплих країн. Та не для нас.

13:18 13.07.2018

Удосконалення надання муніципальних послуг на локальному рівні

У рамках реалізації проекту створення офісу муніципальних послуг Шишацької об,єднаної територіальної громади виконавчий комітет в особі селищного голови Олександра Тутки уклав договір з ТОВ "АНІР КОМПАНІ" на ремонтно-будівельні роботи адміністративної будівлі Пришибського старостинського округу під  фронт-офіс по наданню відповідних послуг за адресою:  Полтавська область, Шишацький район, с. Пришиб, вул. Полтавська, 8.

14:18 11.07.2018

Вирішення громадою питань соціального захисту населення

За умов сьогодення багато людей змушені шукати вирішення своїх проблем деінде. Дуже важливо, щоб кожен знав і розумів, що для керівництва селищної ради головним суб’єктом уваги є люди, які потребують підтримки, допомоги і чуйного слова.

10:58 11.07.2018

Медична реформа в дії

Медицина найскладніше піддається реформуванню. Адже кожна зміна тягне за собою ряд проблем, котрі вирішувати не просто. Проте, сьогодні можна стверджувати, що реформа поступово впроваждується – оновлюється матеріально-технічне забезпечення первинки, покращується якість обслуговування громадян, робота персоналу націлена на індивідуальний підхід.

09:14 11.07.2018

УВАГА НАБІР НА ВІЙСЬКОВИХ ФАХІВЦІВ З КІБЕРБЕЗПЕКИ!

Вперше у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, серед цивільних та військових вишів на кафедрі військової підготовки відкрито підготовку за військово - обліковою  спеціальністю:

13:27 10.07.2018

Благодійний концерт для людей похилого віку

Працівники відділення денного перебування Центру надання соціальних послуг Шишацької селищної ради спільно з Клубом слідопитів дитячого відділу Шишацької громади церкви християн адвентистів сьомого дня Дніпровської конференції організували та провели благодійний концерт для підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання. Розпочався він театралізованим дійством, потім лунали пісні та вітання.

13:14 10.07.2018

Липень місяць у Шишацькій громаді насичений ювілярами

Так, відзначають свій 90-річний ювілей жителька Жоржівського старостинського округу Омельченко Євдокія Григорівна і 95-річні ювілеї жителі Шишацької селищної ради Чуб Олександра Федорівна та Зубенко Надія Трохимівна.

16:48 09.07.2018

Вже традиційно яскраво, гучно та цікаво відзначили колоритне свято Івана Купала в Шишаках

Щороку цього дня наші земляки з усіх куточків Шишаччини поспішають на берег Псла, аби разом відзначити одне з головних свят календаря слов'янських народів – величне Купальське свято.

14:37 09.07.2018