Відбулися засідання виконавчого комітету та позачергової сесії селищної ради
НА ВИКОНКОМІ обговорили та прийняли рішення з 14 питань порядку денного. Кілька з них стосувалися роботи комісій, які розглядають питання щодо надання компенсації за знищені та пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України. Ці Комісії створені, аби у разі необхідності постраждалі громадяни отримали державну допомогу.
Крім цього, на засіданні виконкому була створена окрема комісія з визначення розміру завданих збитків внаслідок надзвичайної ситуації, яка передбачатиме допомогу постраждалим громадянам із бюджету Шишацької селищної ради.
Також члени виконкому прийняли рішення, відповідно до вимог законодавства, щодо створення на території Шишацької громади місць тимчасового зберігання відходів руйнації.
Традиційно кілька питань порядку денного стосувалися соціального захисту дітей та вразливих категорій дорослого населення громади. Завершилося засідання виконкому розглядом заяв жителів Шишаччини.
НА ЗАСІДАННЯХ постійних комісій та сесії селищної ради депутати розглянули три питання. Внесли зміни до Комплексної програми здійснення заходів правового режиму воєнного стану, забезпечення оборонної роботи, цивільного захисту, пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації (події) Шишацької селищної територіальної громади на 2022-2025 роки, передбачивши у ній, на вимогу законодавства України, такий захід, як здійснення оповіщення резервістів або військовозобов’язаних шляхом надсилання повісток засобами поштового зв’язку.
Іншим рішення було внесено зміни до Програми соціального захисту найбільш вразливих верств населення Шишацької селищної ради на 2022-2024 роки «Турбота» з метою надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації (події) техногенного, природного та воєнного характеру.
У третьому питанні порядку денного депутати внесли зміни до бюджету Шишацької селищної територіальної громади на 2024 рік, розподіливши 35 тисяч гривень на виконання заходів Комплексної програми здійснення заходів правового режиму воєнного стану та 400 тисяч гривень – на програму «Турбота», для надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації (події) техногенного, природного та воєнного характеру.