Про стан водопостачання

Дата: 18.07.2024 15:12

Фото без опису   Шановні жителі громади!

Ситуація дуже складна і ваше невдоволення нею зрозуміле.

Хоча ви самі добре розумієте, в чому справа.

Ви знаєте, що в країні війна. Що ворог серйозно пошкодив нашу енергоструктуру. Що відсутність світла критично впливає на всі галузі.

На території нашої громади послуги з водопостачання надають два комунальні підприємства: у Шишаках - «Полтававодоканал» Полтавської обласної ради, у селах – «Техкомунбуд» Шишацької селищної ради.

Керівники обох підприємств запевнили, що вживають невідкладні заходи, щоб поліпшити ситуацію. Зокрема у КП «Техкомунбуд» задіяно потужний генератор, аби підживити порожні башти водою.

Однак ніякий генератор не забезпечить належне водопостачання на постійній основі. Генератор – це тимчасовий порятунок у разі надзвичайної ситуації. Він не замінить світла, від якого працює вся система.

Крім відсутності електроенергії, залишається й інша проблема – вихід з ладу свердловин та пориви водогонів.

Будь ласка, поставтеся до цього з розумінням: і ті, хто без світла і води, і ті, хто зі світлом і водою.

Якщо у вас є світло і вода, заощаджуйте ці ресурси для інших жителів громади.

Не втрачаймо віри у те, що ситуація зміниться на краще: спека відступить, енергоресурс країни більш-менш стабілізується, у наші домівки повернуться світло і вода. Хоча б у тому обсязі, який необхідний для нашого елементарного життєзабезпечення.

Пам’ятайте: як би складно нам не було, завжди є люди, яким важче за нас. Думаймо про них. Підтримуймо одне одного. Будьмо людяними.

Пресслужба селищної ради.