Урочисте підведення підсумків конкурсу дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей»

Дата: 25.04.2024 11:15

Фото без опису25 квітня 2024 року в приміщенні Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради відбулося підведення підсумків конкурсу дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей», присвяченого Всесвітньому дню охорони праці.

Оцінка конкурсних робіт проводилася комісією у складі: голова комісії: Васильченко В.М. – інженер з охорони праці без категорії; члени комісії: Савенко О.Г. – завідувач відділення «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі», Пустовіт Н.В. – провідний економіст, Бибик Ю.І. – соціальний працівник (допоміжний персонал) ІІ категорії відділення підтримки сімей в СЖО, Яненко Н.М.- завідувач відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання.

Головною метою проведення конкурсу є привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці.

Основними критеріями визначення переможців були:  актуальність та повнота розкриття теми; творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем з відомих робіт тощо); естетичність роботи.

Членами конкурсу відмічено, що усі дитячі малюнки індивідуальні, з оригінальною інтерпретацією актуальних проблем у сфері охорони праці, культури безпечної праці у різних галузях промисловості, шляхів запобігання нещасним випадкам на виробництві. Вони вражають, як своєю майстерністю виконання, так і глибиною змісту. Вражає й творча уява дітей, які відображають своє бачення тематики конкурсу за допомогою різних технік і прийомів. Також дуже радує, що діти у своїх роботах показують чудові знання правил безпеки.

Головна мета конкурсу полягає не у визначенні кращих малюнків, а у формуванні культури безпеки праці майбутнього працівника, його відповідального ставлення до виконання покладених завдань.

На конкурсі була представлена 31 творча робота дітей.

За результатами відбору переможцями конкурсу на кращий дитячий малюнок   на тему «Охорона праці очима дітей» стали:

У віковій категорії: молодша група - віком до 8 років:
1 місце – Глоба Ярослава; 2 місце – Яненко Ангеліна; 3 місце – Яненко Данелія.
У віковій категорії: середня група – віком 8 - 12 років:
1 місце –В'юн Катерина; 2 місце –
 Лазько Тімур;3 місце – Корсун Маша.
У віковій категорії: старша група – віком від 12 до 16 років:
1 місце –
 Колісник Іван; 2 місце – Папірна Анастасія; 3 місце – Ясківець Сергій.

Переможці конкурсу були нагороджені цінними подарунками. Усі інші учасники конкурсу були відзначені заохочувальними призами. Подарунки для нагородження учасників конкурсу були придбані за рахунок коштів первинної профспілкової організації КУ «ЦНСП Шишацької с/р».

Комісія конкурсу побажала всім учасникам здоров’я, натхнення, нових вражень для створення нових шедеврів.