Два золота, срібло і бронзу здобули наші спортсмени в області

Дата: 25.03.2024 12:55

Фото без опису   За сприяння Управління молоді та спорту Полтавської обласної військової адміністрації у Миргороді відбулися змагання чемпіонату Територіальної організації ГО «ВФСТ «Колос» у Полтавській області з шахів і шашок серед чоловіків і жінок.

Нашу громаду у шахах представляли Галина Романко і Володимир Молька, в шашках – Алла Дерій та Олексій Макаренко.

Як і минулого року на цих змаганнях, так і цьогоріч наші спортсмени перемогли і в особистому, і в командному заліку. Алла Дерій посіла 1 місце серед жінок-шашкісток, Володимир Молька – 3 місце серед чоловіків-шахістів.

У командному заліку по шашках маємо 1 місце серед 15 громад області. Це вдалося здобути завдяки гідному виступу Олексія Макаренка, який давно не брав участі у подібних змаганнях, але свій спортивний досвід не втратив, а навпаки – переконливо підтвердив.

Наша команда з шахів посіла 2 місце серед 16 громад, що брали участь у цих змаганнях. Свою частку у призове місце внесла Галина Романко, яка здобутими за шаховою дошкою очками додала «плюсів» до традиційно успішного виступу Володимира Мольки.