ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

Особливості оформлення дитячого закордонного паспорта

Дата: 11.03.2024 10:27
Кількість переглядів: 334

Фото без описуНагадуємо мешканцям Полтавської області, що процедура оформлення дитячого закордонного паспорта відрізняється від документування дорослих – такий паспорт може бути оформлений з народження та видається на 4 роки, присутність дитини під час подачі документів не завжди є обов’язковою.

Зазначаємо, оформити закордонний паспорт дитині можна у будь-якому територіальному підрозділі Міграційної служби у Полтавській області незалежно від місця реєстрації.

Для оформлення закордонного паспорта треба подати до територіального підрозділу наступні документи:

  • оригінал свідоцтва про народження дитини;

  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності);

  • фотокартку (якщо дитині до 12 років і вона не буде присутня під час подачі документів). Звертаємо увагу на вимоги до дитячого фото (розмір 10х15 см, зображено 70% обличчя, чіткі контури, білий фон, ніяких сторонніх предметів, без дефектів);

  • ID-картку (обов’язкова при оформленні, починаючи з 14 років);

  • квитанцію про сплату за послуги.

Якщо дитина не досягла 12-річного віку, її особиста присутність не обов’язкова. Для цього можуть бути надані фото дитини, що відповідають встановленим вимогам.

При оформленні документа один із батьків чи опікунів/усиновителів, повинен мати з собою паспорт громадянина України.

Ціна закордонного паспорта в Україні 2023 року встановлена урядом держави:

  • вартість виготовлення закордонного паспорта за 20 днів становить 856 гривень;

  • вартість виготовлення закордонного паспорта за 3-7 робочих днів – 1 496 гривень.

Забрати готовий паспорт може один з батьків  (зі своїм паспортом та свідоцтвом про народження дитини) або інша особа за наявності нотаріально завіреної довіреності.

Виникли питання - в Управлінні міграційної служби Полтавщини працює телефон «гарячої лінії» (0532)608969 та офіційна сторінка Міграційної служби Полтавської області у соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/udmspl/, за якими можна отримати актуальні консультації.

Надаємо рекомендації з питань фотографування дітей на закордонний паспорт

  • Після досягнення 12-ти років дитину фотографують у підрозділі під час оформлення документів (безкоштовно).  До 12 років можливі два варіанти:

-️ безкоштовно сфотографувати дитину у підрозділі — звичайно, якщо вона зможе спокійно дивитися в камеру і не боїться фотоспалаху (працівники роблять кілька спроб, серед яких можна обрати найкращий знімок);

-️ подати для сканування одну кольорову матову фотокартку 10×15 см — це стосується, зокрема, немовлят. Фото має бути якісним і відповідати чинним стандартам, тому радимо замовити його у професійному ательє.

  • До 16 років документи на закордонний паспорт дитини подає один з батьків, при чому після 14 років — виключно на підставі ID-картки, а не свідоцтва про народження. У кожному разі присутність дитини разом з батьками (одним із них) є обов'язковою!

Нагадуємо, відстежувати готовність паспорта можна через онлайн-сервіс Державної міграційної служби України "Перевірка стану оформлення документів" https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html

Виникли питання - в Управлінні міграційної служби Полтавщини працює телефон «гарячої лінії» (0532)608969 та офіційна сторінка Міграційної служби Полтавської області у соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/udmspl/, за якими можна отримати актуальні консультації.

УДМС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь