До уваги військовослужбовців та їхніх родин!

Дата: 24.01.2024 10:33

Фото без опису   Як і минулого року, цьогоріч в Шишацькій громаді діє соціальна програма, де передбачені виплати на опалення. Минулого року це була одноразова виплата - 5000 гривень. У 2024 році це будуть дві виплати по 4000 грн. Першу вже можна отримати зараз, подавши відповідну заяву. Другу - перед початком наступного опалювального періоду.

Звертайтеся у Шишаках до Управління (Відділу) соціального забезпечення, у селах - до старостинських округів.

Отримати виплату можуть військовослужбовці, які зараз служать, а також демобілізовані після 24.02.2022 року, родини загиблих, померлих воїнів, зниклих безвісти.

Потрібен паспорт, ідент.код військовослужбовця, реквізити з банку та документи, що підтверджують його перебування на службі.

Детальнішу інформацію можна отримати у старостатах, або в Управлінні, тел. 91250.