Дата: 08.01.2024 09:23

Фото без описуАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» інформує, що Уряд зняв обмеження на відключення побутових споживачів-боржників

Набула чинності постанова Кабінету Міністрів України № 1405 від 29 грудня 2023 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати житлово-комунальних послуг». Цією постановою Уряд зняв обмеження на припинення надання послуги з електропостачання побутовим споживачам, що заборгували за електроенергію у регіонах, де не ведуться військові дії та які не перебувають під тимчасовою окупацією росії.  Відтепер постачальник електроенергії (для нашого регіону – ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ») буде ініціювати відключення побутових боржників від електроенергії.

Щоб не допустити відключення, побутовому споживачу потрібно звернутися до ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» і зясувати, чи є у нього борг. У разі його наявності, сплатити його у найкоротші терміни. При своєчасному погашенню боргу, йому не доведеться сплачувати за відключення та повторне підключення до електромереж.

Памятайте, відключення електроенергії можна уникнути, якщо вчасно розрахуватися за заборгованість.

Адміністрація АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»