В Яреськах провели в останню путь воїна Сергія Явтушенка

Дата: 08.02.2023 11:14

Фото без опису   Сергій Ілліч уже не вперше захищав нашу державу від російських загарбників.

Усе його життя пов’язане з Яреськами.  Тут народився 1970 року, навчався, працював. Після строкової служби продовжив військову справу прапорщиком у Полтаві. Згодом змінив професію – працював трактористом в агрофірмі імені Довженка у Соснівці, де й проживав.

Уперше став на захист держави у 2017 році. Кілька років разом з побратимами стримував ворога на Донеччині. Повернувся до лав Збройних Сил України навесні цього року.

19 грудня 2022 року, під час ведення оборонних дій мотопіхотним батальйоном біля села Кліщіївка Бахмутської громади Донецької області, штаб-сержант Сергій Явтушенко отримав поранення.

На жаль, місяці лікування не повернули воїна до життя. 2 лютого його не стало.

Селищний голова Олександр Тутка, виконавчий комітет і депутати селищної ради, жителі Яреськівського старостинського округу, уся Шишацька громада глибоко сумують з приводу тяжкої утрати – смерті захисника України Явтушенка Сергія Ілліча і висловлюють найщиріші співчуття усім рідним Героя.

Пішов із життя люблячий син, батько, чоловік, брат, вірний друг і професійний військовий. Таким знали Сергія рідні і побратими. Таким запам’ятає його наша громада і вся Україна.