ОБЕРЕЖНО: збираючи гриби, можна натрапити на вибухово-небезпечні предмети!

Дата: 24.10.2022 08:31

Фото без опису

Гриби  це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді й смерті. Серед відомих фахівцям отруйних і неїстівних грибів на території України найчастіше з'являються бліді поганки, мухомори, несправжні опеньки.

Почастішали випадки дзвінків від громадян, які пішли в ліс по гриби, а потім заблукали і не можуть пояснити, де вони знаходяться. Тому якщо ви заблукали, потрібно знайти найближчий стовпчик, на якому розмічені квадрати певного лісового господарства, і повідомити нам ту цифру. А якщо у вас смартфон, то диспетчеру Шишацької МПО потрібно вказати вашу геолокацію, і підрозділ 3 ДПРП 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Полтавській області знайде вас за лічені хвилини.

Підозрілі предмети та небезпечні знахідки, які ви можете зустріти у лісі та інших екосистемах, по-перше, не чіпайте руками, не грайтеся з ними, не паліть, а по-друге, повідомляйте за номером -  101, 112.

Провідний інспектор ВЗНС Миргородського РУ ГУ ДСНС

України у Полтавській області Юрій КАЛЕНІЧЕНКО