У Жоржівці провели благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України

Дата: 18.08.2022 15:23

Фото без опису   Минулої суботи, у сьому річницю утворення Шишацької громади, жителі Жоржівського старостинського округу провели благодійний захід на підтримку Збройних Сил України. Колективи старостату, школи, дитячого садочка, будинку культури, усі небайдужі жителі села спільними зусиллями зібрали 13200 гривень. Частину коштів, як повідомила староста Людмила МАЙБОРОДА, вже використали для придбання тари, в якій приготують нашим захисникам солені огірки та помідори. Людмила Володимирівна вдячна усім, хто долучився до патріотичного заходу.

Багато людей приготували смаколики для благодійного ярмарку. Учасники художньої самодіяльності - концертні номери. Діти під керівництвом дорослих вкладали всю душу в малюнки для українських воїнів.

Приємно, що на заході були присутні і самі воїни-земляки. Разом з малюнками та гостинцями вони передадуть своїм побратимам  і прапори з найкращими та найщирішими побажаннями від жоржівчан. Побажаннями щасливого, переможного і якнайшвидшого повернення додому!