Юні жителі громади підготувалися до Дня матері

Дата: 07.05.2022 17:14

Фото без опису   Центр надання соціальних послуг та Інклюзивно-ресурсний центр Шишацької селищної ради провели заходи для дітей напередодні Дня матері, який щорічно

відзначається в Україні у другу неділю травня.

На подвір'ї Центру надання соцпослуг діти із задоволенням креативили з крейдою, грали в гру, малювали портрети мам та виготовляли 3D листівки.

Фото без опису   У Будинку дитячої та юнацької творчості працівники Інклюзивно-ресурсного центру спільно з керівниками гуртків провели відкрите заняття для дітей.    Діти малювали піском, складали пазли та спілкувалися одне з одним. На завершення виготовили листівки для своїх матусь.

Організатори заходів щиро вдячні усім дітям та їхнім батькам, які відгукнулися на запрошення і взяли участь у тренінг-заняттях.