З Великоднем!

Дата: 24.04.2022 09:02

Фото без опису   Дорогі жителі громади, наші шановні гості!

Звертаюся до вас у ці Великодні дні з повагою і вдячністю за те, як об’єднано і відповідально ви переживаєте наші спільні випробування. Чимало родин провели на фронт рідних. Хтось долучився до оборони краю на місцях. Багато хто з вас з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну взяв на себе нелегку ношу щоденної волонтерської вахти і у своєму прагненні допомогти всім і кожному не зупиняється ні на мить. Більшість з нас майже цілодобово на своїх робочих місцях, бо розуміємо, що зараз кожен – важлива ланка загальнодержавної оборони.

Оця єдність нашого народу вселяє переконливу упевненість у перемозі! Це найголовніше, що хочеться відзначити у ці знакові дні Воскресіння Христового!

Віримо у вищу справедливість! Борімося, працюймо, будьмо й надалі для усього світу прикладом любові до своєї країни!

Мирного нам неба! Якнайшвидше! Терпіння – якнайміцнішого, щоб з гідністю пройти цей тернистий шлях! Бережіть себе і своїх рідних, дорогі земляки! З Великоднем!

Селищний голова Олександр Тутка.