Станом на 11.20 27 лютого у Шишацькій громаді спокійно

Дата: 27.02.2022 11:24

Станом на 11.20 27 лютого у Шишацькій громаді спокійно.

Всі на зв’язку. Всі працюють над відповідними заходами у координації з місцевим, районним та обласним штабами, Національною поліцією.

Люди звертаються до старостатів, селищної ради з бажанням підключитися до оборони держави. Усі налаштовані рішуче, рвуться у бій. Керівництво громади вдячне усім за небайдужість. Але наголошуємо: ми повинні діяти спільно з усіма вищими ланками військово-цивільного захисту країни.

Ніякої самодіяльності! Територія громади цілодобово патрулюється. Хто офіційно, через поліцію чи місцеві органи влади, не задіяний у патрулюванні та інших заходах, - сидимо вдома. Зайвий раз не виходимо за межі власного двору. Особливо у вечірні години. У комендантську годину – тим паче. Не створюємо поліції зайвих проблем, не наражаємо на небезпеку своє життя!

Щодо збору продуктів. Чимало людей принесли продукти, котрі швидко псуються. Наголошуємо: збираємо продукти тільки тривалого терміну зберігання!

Ситуація контрольована. Всі свої запитання адресуйте місцевій владі: що треба, чого не треба.

Дисципліна під час війни – важливо!