Стрітення – день зустрічі побратимів

Дата: 15.02.2022 13:26

Традиційно 15 лютого учасники бойових дій на території інших держав зустрічаються, аби вшанувати пам’ять своїх земляків, котрі загинули в Афганістані, і тих побратимів, що передчасно відійшли у вічність вже за мирних обставин. Разом із селищним головою Олександром Туткою та головою спілки афганців Станіславом Миколенком вони поклали квіти до пам’ятного знака у центрі селища, відвідали могили друзів.

У залі засідань адмінбудинку відбувся урочистий захід, де працівники відділу культури і туризму селищної ради вшанували учасників бойових дій вдячними вітальними словами і зворушливими піснями, нагадавши мужнім посивілим чоловікам роки їхньої юності, що відлунює болем і понині.

Селищний голова відзначив воїнів-ветеранів грамотами і подарунками, а представники соціального забезпечення та Пенсійного фонду коротко ознайомили зібрання з актуальною інформацією по своїх напрямках.

Відвідала захід і дружина одного з учасників бойових дій, який, на жаль, пішов із життя  у розквіті літ, Валентина Вовк. Їй друзі покійного чоловіка вручили відзнаку-шану за мужність, з якою вона несе на своїх тендітних жіночих плечах нелегкі випробування долі.

Усім воїнам та їхнім родинам від імені Шишацької громади Олександр Тутка побажав якнайміцнішого здоров’я і миру.