Зі Святвечором та Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2022 11:53

Фото без опису Зі Святвечором та Різдвом Христовим щиро вітаю всіх жителів і гостей нашого краю!

Зичу, щоб це свято радувало всіх вас сімейним теплом і затишком, справжньою любов’ю, що починається, найперше, з родини. Нехай зберуться навколо різдвяного столу всі покоління, хай цей великий день єднає кожну родину і всю Україну у прагненні миру й добробуту! Щиро зичу вам здоров’я, щастя, радості, гарного настрою, наснаги для здійснення всього задуманого! Нехай солодкою буде кутя, життя – радісним, а щедрувальники засіють добірним зерном любов, віру і надію в кожну оселю.

У дні світлого Різдва Христового пам’ятаймо про добро, турботу про ближнього і милосердя. І нехай зі співом української колядки над кожною родиною зійде Боже благословення. У ці дні подякуємо українським воїнам, серед яких багато наших земляків, за можливість спокійно жити, працювати і відзначати свята у сімейному колі. І загадаємо одне-єдине давно омріяне бажання – миру рідній країні!

Шишацький селищний голова Олександр ТУТКА.