Великобузівський НВК вже освоїв деревообробну діяльність, а тепер взявся за текстиль

Дата: 22.12.2021 12:48

Фото без опису   Учні Великобузівського навчально-виховного комплексу та їхні наставники вже втретє активно беруть участь і перемагають у конкурсі «Підйом», що проводить агропромхолдинг «Астарта-Київ».

Минулого року за кошти гранту у навчальному закладі облаштували клас хореографії, позаторік перемога забезпечила ремонт електрообладнання та придбання деревообробного верстата для шкільної майстерні «Ок Трудовичок».

А нині за наполегливість, талант і розум  діти отримали три швацькі машинки, оверлок, ножиці, відпарювач, праску та прасувальну дошку для майстерні «Крафтова індустрія текстилю». Планують, як і поробки з дерева, виставляти текстильні вироби власної марки на продаж, аби залучити кошти і реалізувати ще більше ідей. Що можна буде придбати у юних майстринь Великобузівського НВК? Дуже актуальні речі - екоторбинки, серветниці, фартухи, чохли для меблів та навіть постільну білизну!

Добре, що педагогічний колектив культивує у дітей прагнення до самореалізації, а такі компанії, як «Астарта», підтримують дитячі мрії фінансово. Одне слово – усі молодці!