Провізорне відділення працює на повну потужність

Дата: 19.11.2021 13:27

Фото без опису   Цього тижня медики Шишацької лікарні планового лікування отримали від свого засновника – Шишацької селищної ради - засоби для індивідуального захисту та дезінфекції. Це додаток до основного фінансового забезпечення, спрямованого для потреб закладу з селищного бюджету на черговій сесії.

Нині у провізорному відділенні, де лікують жителів Шишацької громади з підозрою на коронавірусну інфекцію (та й власне хворих з КОВІД-19), заповнені всі ліжкомісця. Тут перебувають 16 пацієнтів, двоє з яких – у тяжкому стані в реанімації. За останні дні їхня кількість не меншає: щойно кількох виписали – натомість поступають нові хворі. Для потреб провізорного відділення з Полтави щодня транспортується кисень у достатній кількості.