Застерігаємо від переохолодження та вірусів

Дата: 16.01.2021 12:08

Фото без опису   У понеділок-вівторок чергове свято низки зимових народно-релігійних празників – вечір Богоявлення та Водохреще. Частина жителів нашої громади звикли цієї ночі чи дня проводити купання у відкритих водоймах – ставках або річці.

Однак застерігаємо вас: і холодна зимова погода, і ситуація з інфекційно-вірусними небезпеками (не тільки з COVID, але й з іншими, що викликають бронхіти та пневмонії з тяжкими ускладненнями) не сприяють водохрещенській купелі.

Закликаємо вас утриматися від походів на природу з цією метою, поберегти своє здоров’я і зміцнювати імунітет менш радикальними способами. У кожній подібній традиції є фізична і духовна складова. Тож зверніть увагу саме на духовний сенс різдвяно-хрещенських традицій. Щоб віддати шану вашим віруванням і переконанням, не обов’язково наражати себе на небезпеку і пірнати у крижану воду.

Бережіть себе для себе, своїх рідних і близьких. Це найголовніше! А заодно ви подбаєте про менше навантаження для тих, хто на передовій боротьби за ваше життя і здоров’я, – наших медиків та рятувальників!

У разі надзвичайних ситуацій телефонуйте:

101 – Шишацький районний сектор Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області;

112 – Місцева пожежна охорона Шишацької селищної ради.

Сектор з питань цивільного захисту

апарату виконавчого комітету Шишацької селищної ради.