Всеукраїнський фізичний конкурс "Левеня"

Дата: 05.04.2017 16:49

Фото без описуКонкурс «Левеня» проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка. До участі були запрошені  учні 7-11 класів, які цікавляться фізикою, люблять думати і спостерігати, змагатися і перемагати. П’ятдесят п’ять учасників з різних шкіл Шишацької громади виявили бажання взяти участь 5 квітня 2017 року у щорічному Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі, щоб перевірити свої знання та інтуїцію, помірятися силами з ровесниками з усієї України.

Конкурс дав можливість учням ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА.