Cпеціальне навчання працівників Місцевої пожежної охорони

Дата: 20.09.2017 16:43

З 20 вересня розпочалося спеціальне навчання працівників Місцевої пожежної охорони за програмою "Спеціальної підготовки працівників місцевої пожежної охорони та членів добровільної пожежної охорони".

В зв'язку з необхідністю  перебування працівників місцевої пожежної охорони на цілодобовому чергуванні по охороні нашої громади від надзвичайних подій та пожеж, було запропоновано провести навчання за дистанційною формою навчання по місцю розташування підрозділу. За час навчання працівники МПО підвищать рівень знань за напрямками: охорона праці; пожежна тактика та тактика при ліквідації надзвичайних ситуацій; засоби зв’язку; пожежна профілактика; застосування засобів індивідуального захисту; психологічна підготовка, всього навчальна програма розрахована на 140 годин.  По завершенню теоретичної частини та здачі тестів будуть проведені відпрацювання практичних навичок на базі районних (місцевих) державних пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС. За результатами проведеного заходу  всі особи які успішно здадуть іспит отримають посвідчення відповідного зразку, про проходження спеціальної підготовки згідно наказу ДСНС №331від 11 липня 2016 року.