Про наповнення онлайн-порталу

Дата: 23.06.2020 09:34

Відповідно до листа Міністерства молоді та спорту України від 15.06.2020 № 1279/3.3 повідомляємо, що з метою сприяння підвищення рівня інформування молоді про наявні можливості в Україні, Міністерство молоді та спорту України спільно з державною установою „Всеукраїнський молодіжний центр" ініціюють створення національного молодіжного онлайн-порталу muv.in.ua.

Зазначений ресурс зокрема міститиме доступ до онлайн-інтегратора „Можливості для молоді в Україні", що передбачає накопичення та відтворення актуальної  інформації по регіонам за п’ятьма напрямами:

• молодіжна iнфраструктypa;
  • молодіжна участь;
  • проєкти та програми для молоді;
  • дозвілля;
  • послуги для молоді.

Водночас передбачається нанесення усіх типів можливостей на Google Maps тa їхня інтеграція з онлайн-порталом.

Просимо до 01 липня 2020 року всіх зацікавлених cepeд місцевих підприємств, установ, закладів, організацій, що працюють із молоддю, представників молодіжних центрів, активістів для заповнення реєстраційної анкети про наявні програми, проєкти, ініціативи, події, організації, інші безкоштовні можливості для молоді з метою подальшої  інтеграції зібраної інформації з онлайн-порталом muv.in.ua.

Посилання на Google Forms: https://cutt.ly/GueMRvt

Контактна особа: Андрій Атрощенко, заступник директора державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр», тел.: +38 (93)6353234, е-mail: andrii.аtгоѕhсhenkо@gmail.cоm