Плюс ще антибіотики: ЦРЛ отримала чергову партію ліків від Шишацької громади

Дата: 30.03.2020 15:11

Фото без опису   Сьогодні Шишацькій центральній районній лікарні передана чергова партія антибіотиків, закуплена за кошти резервного фонду Шишацької об’єднаної територіальної громади. У разі виявлення і розповсюдження на території Шишаччини коронавірусної інфекції ліки будуть використані для протидії складній пневмонії, яку спричиняє СОVID-19. Також антибіотики знадобляться в лікуванні інших захворювань.

Фото без опису   Нагадаємо, з початку року для підтримки вторинної галузі медицини з бюджету Шишацької селищної ради спрямовано кошти для придбання:

медичного авто та обладнання - 975 тисяч гривень;

лікарських засобів та медичних виробів – 484 тисячі гривень (кошти депутатського фонду);

інсуліну – 100 тисяч гривень.

Крім цього, близько 200 тисяч гривень виділено з резервного фонду Шишацької ОТГ на закупівлю ліків та засобів захисту, основну частину яких лікарня вже отримала.