Селищна рада і Державна служба з надзвичайних ситуацій провели тест-дезінфекцію шишацьких вулиць

Дата: 27.03.2020 14:45

Фото без опису   Як і повідомлялося раніше, сьогодні відбулася планова перевірка причіпного обладнання пожежної машини, що передбачене для дезінфекції дорожнього покриття. Селищний голова Олександр Тутка під час спілкування з пожежниками поцікавився порядком організації такого санітарного заходу, потребами рятувальників у спеціальному розчині для дезінфекції, а головний спеціаліст  з питань цивільного захисту селищної ради Віталій Цап разом з працівниками районного підрозділу ДСНС Юрієм Каленіченком, Віктором Романенком та Романом Лістровим провів пробну дезінфекцію шишацьких вулиць. «Освіжили» дороги поки що мильним розчином. Спецзасоб для дезінфекції буде придбано за кошти резервного фонду Шишацької об’єднаної територіальної громади.

Сьогодні ж тест-дезінфекція свою місію виконала. Фахівці з’ясували, на скільки кілометрів вистачає запасів рідини у пожежному автомобілі, як налаштувати обладнання і з якою швидкістю слід рухатися, аби обприскування було максимально ефективним.