До уваги жителів Шишацької об’єднаної територіальної громади!

Дата: 26.03.2020 14:15

У Шишацькій селищній раді розпочав роботу оперативний штаб із запобігання поширенню на території Шишацької об’єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19.

До складу штабу входять: перший заступник селищного голови Федір Дерій, заступник селищного голови Олег Білик, начальник районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області Олександр Вільховий, начальник сектору з питань цивільного захисту селищної ради Віталій Цап, керівник районного Державного пожежно-рятувального підрозділу Юрій Фесенко, начальник управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування селищної ради Дмитро Петренко, директор комунального підприємства «Техкомунбуд» Петро Корсун, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Шишацької селищної ради Олександр Іващенко та начальник фінансового управління селищної ради Петро Явтушенко.

Основні завдання оперативного штабу – координація невідкладних заходів з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції на території Шишацької ОТГ; організація матеріального забезпечення цих заходів; моніторинг ситуації, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення.

Контактний телефон штабу – 91364.