Проведення семінару-навчання у відділенні соціальної допомоги вдома

Дата: 12.02.2020 14:31

Фото без опису   12 лютого 2020 року було проведено семінар-навчання працівників відділення соціальної допомоги вдома,  метою якого було навчання дотримання норм використання часу при надання соціальних послуг працівниками відділення згідно Державного стандарту догляду вдома та розгляд реальних ситуацій при наданні соціальних послуг вдома з метою підвищення надання якості соціальних послуг «кейс-методом».

Завідувач відділення соціальної допомоги вдома Лариса Кривошапка повторно ознайомила працівників відділення з стандартними нормативами використання робочого часу при наданні кожного виду соціальних послуг та наголосила про обов’язковість їх дотримання, відповіла на численні запитання присутніх.

Працівниками відділення було розглянуто алгоритм дій соціальних робітників при виникненні конкретної ситуації які можуть виникати при наданні соціальних послуг пенсіонерам та особам з інвалідністю.

Завідувач відділення підняла питання про обов’язковість дотримання професійної етики соціальними робітниками відділення при наданні соціальних послуг підопічним відповідно до вимог Державного стандарту догляду вдома та Закону «Про соціальні послуги», звернула увагу присутніх на попередження та недопущення конфліктних ситуацій при спілкуванні з підопічними чи їх законними представниками, дотриманні графіків відвідування пенсіонерів для надання соціальних послуг та дотриманні робочого часу соціальними робітниками.