З Днем єдності! Україна — неподільна!

Дата: 22.01.2020 08:28

Фото без опису   22 січня наша держава відзначає День Соборності.  Щиро вітаємо усіх жителів нашої об’єднаної територіальної громади зокрема і всіх мешканців Шишаччини загалом з державним святом!

Соборність України – це не тільки неподільність  її території. Це передусім духовна єдність українців. Єдність навколо щоденної праці, навколо майбутнього. Навколо важливих речей, що роблять нас нацією і державою. І починається ця єдність – з кожної людини, з кожної родини.

Тож щиро вітаючи вас зі святом, бажаємо вам, найперше, родинної злагоди, щирого взаєморозуміння і підтримки одне одного і в години успіху, і в години випробувань. З міцної родини хай плекається міцна Україна! Україна, яка в усі часи минулого, сьогодення і майбутнього здатна за себе постояти! Миру нашій молодій державі з тисячолітньою історією! Злагоди і процвітання!

Селищний голова Олександр ТУТКА, виконавчий комітет та депутати Шишацької селищної ради.

На фото: воїни-захисники української державності з Жоржівки під час відкриття музею в місцевій школі.