Органічне землеробство – крок до успішного господарювання.

Дата: 26.12.2019 15:44

Фото без опису   Саме таке питання було висвітлено на засіданні Клубу 24 грудня 2019 року за участю кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри «Захисту рослин» Полтавської державної аграрної академії Пономаренка Сергія Володимировича. На засіданні Клубу були присутні  особи, які перебувають на обліку в Шишацькій районній філії Полтавського ОЦЗ як безробітні, працівники Шишацької районної державної адміністрації та представники Шишацької районної філії. Даний захід організовано за ініціативи Полтавського обласного центру зайнятості з метою підтримки зайнятості сільського населення, жителів об’єднаної територіальної громади, створення додаткових можливостей для розвитку індивідуальних домогосподарств, малого та середнього аграрного бізнесу, сприяння розвитку села та якості життя в сільській місцевості.

Фото без опису

Сергій Володимирович детально розповів учасникам заходу про умови органічного землеробства, яких потрібно дотримуватися, щоб воно дійсно було рентабельним і вигідним для обох сторін: і для грунту і для землероба. Застосування ефективних мікроорганізмів перетворює грунт любого типу в хороші орні землі, які здатні давати урожай в декілька разів більше ніж при традиційному способі ведення сільського господарства, при цьому без використання отрутохімікатів та штучних добрив. засідання Клубу зібралися жителі села, які хочуть отримувати додатковий дохід за допомогою вирощування  фруктів, овочів, плодових дерев, інших сільськогосподарських  культур. Зустріч була цікавою, проходила в формі діалогу в теплій невимушеній атмосфері. Присутні ставили питання на які отримали фахові змістовні відповіді.

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями https://pol.dcz.gov.ua/ та

Заступник директора - начальник відділу

Шишацької районної філії  Т.Бутенко