З Днем Гідности та Свободи!

Дата: 21.11.2019 11:07

Фото без опису   21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо День Гідности та Свободи, який увібрав у себе доленосні події новітньої історії України 2004 та 2013 років – Помаранчевої революції та Революції Гідности. В цей день ми вшановуємо громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Із нагоди відзначення Дня Гідности та Свободи щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх, хто відстояв перемогу Революції Гідности та сьогодні мужньо боронить рідну землю.
   Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

З повагою – селищний голова Олександр Тутка, депутати та виконавчий комітет селищної ради.