Дорогі жінки — краса, добро і вічна енергія нашого світу!

Дата: 07.03.2019 09:04

Фото без опису   Неважливо, яке свято ми відзначаємо восьмого березня. Неважливо, скільки дат у році присвячено вам – професійних, державних чи міжнародних. Їх було, є і завжди буде замало, аби по-справжньому оцінити, що ви для нас, чоловіків, означаєте. Як і замало квітів, замало подарунків, замало слів, аби це передати. Та ми спробуємо.

Найперше, доземний уклін мамам – за ту самопожертву, що є найсвятішою і найтяжчою на землі, а для вас, жінок, - ще й найсолодшою.

Доземний уклін нашим «половинкам», хоча правильно сказати – нашим ста відсоткам, бо саме стільки себе ви, жінки, вкладаєте у власні родини.

Доземний уклін колегам, котрі у різних сферах життя йдуть професійним шляхом не просто поруч з чоловіками, а попереду – щоб надихати і позаду водночас – аби підтримувати.

Доземний уклін усім жінкам за те, що ви з часів утворення Всесвіту й донині є тим незбагненним природним механізмом, завдяки якому і для якого обертається Земля.

Тож для вашої найшляхетнішої місії – дарувати красу й добро – бажаємо вам сил, натхнення, весняної енергії і попри все – гарного святкового настрою! Та найголовніше – миру і щастя родинам. Повірте, вас по-справжньому цінують, навіть якщо ніколи про це не говорять.

З найщирішими почуттями ніжної поваги і шанобливої любові – селищний голова Олександр ТУТКА,

старости, депутати та всі чоловіки-представники Шишацької об’єднаної територіальної громади.