Перевірили надання соціальних послуг у Ковердиній Балці

Дата: 27.02.2019 11:04

Фото без опису   26 лютого у селі Ковердина Балка завідувач відділення соціальної допомоги вдома Лариса Кривошапка та соціальний працівник відділення Ніна Діхтяр здійснили планову перевірку підопічних відділення щодо якості надання соціальних послуг соціальним робітником Тетяною Бонь.

Проведено сім обстежень. Перевіркою встановлено, що соціальний робітник Тетяна Бонь старанно виконує свої посадові обов’язки. Надає підопічним послуги відповідно до груп рухової активності. Це доставка продуктів, медикаментів, прибирання на подвір’ї, доставка води з колодязя, допомога в приготуванні їжі, на присадибній ділянці, прибирання житла, оплата комунальних платежів, оформлення субсидій та інші соціальні послуги згідно з Державним стандартом догляду вдома.

Підопічні дуже задоволені роботою соціального робітника, скарг та нарікань немає.

Соціальний працівник відділення підтримки сімей у складних життєвих обставинах Юрій Бибик надав одиноким пенсіонерам гуманітарну допомогу у вигляді речей, що були у вжитку.

За повідомленням Центру надання соціальних послуг.