Перевірка надання соціальних послуг

Дата: 07.09.2018 14:08

6 вересня 2018 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди до сіл Кирпотівка, Голуби, Сагайдак та Дмитрівка Сагайдацького старостинського округу.

Працівниками комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» проведено перевірку умов проживання підопічних та якість надання послуг соціальними робітниками Юлії Кругляк та Віти Кармазин.

Жительці села Голуби, що опинилася в складній життєвій ситуації, було надано гуманітарну допомогу у вигляді одягу.

Проведено 9 обстежень. Перевіркою встановлено, що соціальні робітники Юлія Кругляк та Віта Кармазин старанно виконують свої функціональні обов’язки. Надають підопічним послуги відповідно до груп рухової активності: доставка продуктів, медикаментів, води з колодязя, допомога в наданні гігієнічних послуг, допомога в приготуванні та приготування їжі, прибирання житла, допомога на присадибній ділянці, оплата комунальних платежів, оформлення субсидій та інші соціальні послуги згідно Державного Стандарту догляду вдома.

Підопічні задоволені роботою соціальних робітників.

Прес-служба селищної ради