Засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Шишацькій селищній раді

Дата: 27.07.2018 15:37

Сучасні тенденції розвитку і урбанізації змушують людство адаптуватися під заданий ритм. До того ж природні катаклізми і метеоумови диктують свої правила. Результатом цих факторів є виникнення надзвичайних ситуацій. Саме на кожного з нас лягає відповідальність за власне та життя оточуючих.

Фото без опису    27 липня відбулося засідання Комісії. Згідно порядку денному розглянули питання: про попередження нещасних випадків на водоймах, під час пожеж та у дорожньо-транспортних пригодах на території Шишацької громади та виконання практичних заходів щодо недопущення погіршення санітарно-епідемічної ситуації із забезпеченням якісною питною водою населення.

За результатом розгляду питань були прийняті протокольні рішення Комісії.

Прес-служба селищної ради