Липень місяць у Шишацькій громаді насичений ювілярами

Дата: 09.07.2018 16:48

Фото без опису  Так, відзначають свій 90-річний ювілей жителька Жоржівського старостинського округу Омельченко Євдокія Григорівна і 95-річні ювілеї жителі Шишацької селищної ради Чуб Олександра Федорівна та Зубенко Надія Трохимівна.

Журавлиним ключем відлітають роки та, нажаль, не повертаються з вирію. Позаду страшні роки голодоморів, війни, важкої праці. Та, незважаючи на свій поважний вік, бабусі ще до цього часу дбають на городі та по господарству.

Ювілярів вітала завідувач відділення денного перебування КУ «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» Світлана Шона, бажала всім міцного здоров’я, хорошого настрою, благополуччя, довгих років життя, родинного затишку, турботи від рідних та близьких.

Іменинниці були зворушені неочікуваними вітаннями та гарними подарунками. Щиро дякували за увагу до літніх людей.

Прес-служба територіального центру

соціального обслуговування та надання