90-річчя Карпенко Олександри Василівни та 95-річчя Зінченка Івана Петровича

Дата: 13.06.2018 15:57

Ось уже вкотре за доброю традицією в комунальній установі «Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради» вітають ювілярів з Днем народження.

Завідувач денного перебування Світлана Шона завітала 13 червня 2018 року до Воскобійницького старостинського округу, де привітала  відразу двох ювілярів, з 90-річчям Карпенко Олександру Василівну та з 95-річчям Зінченка Івана Петровича. Побажала їм міцного здоров’я, хорошого настрою, благополуччя, довгих років життя. Також щирими, теплими словами до вітань приєднався і голова Воскобійницького старостинського округу Василь Рудь, який, у свою чергу, побажав іменинникам здоров’я, родинного затишку, турботи від рідних та близьких.

Іменинники були зворушені неочікуваними вітаннями та гарними подарунками. Щиро дякували за увагу до літніх людей.