Звітний концерт дитячої музичної школи

Дата: 23.04.2018 16:08

Музика знаходить палкий відгук в серці кожної людини, в ній вона черпає натхнення і сили, світлі сподівання та чисті прагнення. Мову музики розуміють всі, незалежно від національності, віку та соціального статусу.

Вже стало гарною традицією наприкінці навчального року проводити звіт педагогічного та учнівського колективів дитячої музичної школи.

Справжнє свято музики подарували глядачам викладачі та учні Шишацької дитячої музичної школи 20 квітня у селищному будинку культури.

Слова привітання і вдячності педагогам, учням, їхнім батькам зі сцени виразила начальник відділу культури і туризму селищної ради Любов Петрівна Титаренко.

Директор музичної школи Олена Володимирівна Черкас вручила подяки за результативну участь у мистецьких конкурсах. Серед нагороджених були:

1. Колотай Наталія – учениця 3-го класу (фах – сольний спів) та Дмитренко Аміна – учениця 7-го класу (фах – сольний спів) – керівник Заслужений працівник культури України Валентина Луценко);
  2. Полєков Тимофій – учень 4-го класу (фах фортепіано) – викладач Юлія Матвієнко;
  3. Вокальний ансамбль «Вишиванка» - керівник Заслужений працівник культури України Валентина Луценко);
  4. Луценко Дар’я – учениця 7-го класу;
  5. Геменюк Анна – учениця 6-го класу (фах образотворче мистецтво) – викладач Людмила Темносагата;
  6. Логвиненко Денис – учень 2-го класу (фах баян) – викладач Олексій Паламарчук;
  7. Ансамбль піаністів у складі Вікторії Косогор, Дарини Замоздри та Олени Видрі (керівники Валентина Кудря та Валентина Шаганова).

У концертній програмі лунали мелодії у виконанні:

•  хору старших та молодших класів (керівник – Наталія Пасічніченко);
  • ансамблю сопілкарів (керівник - Любов Кагал);
  • ансамблю баяністів «Експромт» (керівник – Олексій Паламарчук),
  • ансамблю флейтистів (керівник Любов Кагал);
  • ансамблю народної музики «Барвінок» та «Калинова Сопілка» (керівник – Надія Біленька);
  • ансамблю духових інструментів (керівник Василь Носик);
  • ансамблю піаністів у складі Вікторії Косогор, Дарини Замоздри та Олени Видрі (керівники Валентина Кудря та Валентина Шаганова);
  • вокального ансамблю «Дзвіночки» (керівник – Заслужений працівник культури України Валентина Луценко);
  • вокального ансамблю «Юність» (керівник Наталія Пасічніченко»;
  • вокального ансамблю «Вишиванка» (керівник – Заслужений працівник культури України Валентина Луценко);
  • зведеного хору старших і молодших класів;
  • солістів – Лауреата ІІ премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Зимові візерунки» - Аміни Дмитренко; Лауреата ІІІ ступеня обласного етапу конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» Дар’ї Луценко; Ірини Верещук.

Всі присутні мали змогу насолодитися грою на баяні Олексія Паламарчука; грою на роялі Лауреата ІІ премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Зимові візерунки» Тимофія Полєкова, а також Михайла Левченка і Валентина Попенка (керівник – Валентина Кудря); соло на сопілці у виконанні Нікіти Барабаша. Прекрасним був дует Артема Сердюка і Валентини Кудрі. Вони зіграли Увертюру з кінофільму «Діти капітана Гранта».

До звіту було також оформлено виставку учнівських робіт з образотворчого мистецтва, яке збагачує естетикою, несе радість. Роботи учнів просто неперевершені.

На концерті виступили тріо бандуристок Полтавського музичного училища Катерина Сайко, Анна Кущ та Лінда Задорожня. Анна Кущ є випускницею дитячої музичної школи.

Всього на сцені пролунало 31  вокальний та інструментальний номер.

Концертна програма була побудована таким чином, аби познайомити глядачів з усіма музичними інструментами, грі на яких сьогодні можна навчитися у стінах школи. Зала селищного будинку культури була заповнена глядачами, які прийшли послухати юних талантів шишацького краю, які вправно володіють музичними інструментами та вокальними здібностями.

Щороку вихованці музичної школи беруть участь в різних конкурсах, де показують  високий рівень здобутих знань та виконавської майстерності.

Схвильовані обличчя викладачів, відповідальні діти, щасливі обличчя батьків, безліч гостей! Особлива урочиста, святкова атмосфера! Все це говорить про те, що звітній концерт музичної школи відбувся на високому культурному рівні і став  значною мистецькою  подією у житті Шишаччини!