За чисте довкілля

Дата: 23.04.2018 10:46

У рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції "За чисте довкілля" у Ковердинобалківській філії І-ІІ ступенів було проведено День благоустрою території як шкільного подвір’я, так і території села.

Фото без опису

Замітали подвір’я, загрібали сухе листя, прибирали клумби, впорядковували садок у школі та в центрі села.

Фото без опису

Всі працювали весело й завзято. Результатом спільних зусиль стала чиста й ошатна територія рідної школи. У силах кожного учня, щоб вона залишилась такою й надалі. Спільними зусиллями учнів та старостату села парк став чистим та чепурним.

Учні Пришибського навчально-виховного комплексу також взяли активну участь в акції «За чисте довкілля та День благоустрою».

20 квітня, в переддень Всеукраїнського дня довкілля, педагогічний та учнівський колектив, працівники навчального закладу прибрали територію навчального закладу: вигребли листя, замели подвір’я, перекопали грунт і висадили квіти на шкільних квітниках, пофарбували спортивні споруди на спортивному майданчику, висадили 30 фруктових дерев, а також упорядкували могилу загиблого воїна, що знаходиться в центрі села Пришиб.