АГІТБРИГАДИ ОТГ

Дата: 27.03.2018 16:57

26 березня 2018 року на базі Шишацького селищного будинку культури відбувся І етап конкурсу-огляду екологічних агітбригад та екологічних театрів (шоу) загальноосвітніх закладів Шишацької селищної ради.

Тематикою заходу вибрано актуальну проблему сьогодення «Раціональне природокористування». На конкурс представлено команди з Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.В. Гоголя «Тополя» (керівник Безпалько Ю.А.), Пришибського начально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» «Краяни» (керівник Самойленко Л.О.), Сагайдацького начально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» «Джерело» (керівник Степаненко М.М.). За допомогою влучного слова, пісні, хореографічної постановки діти порушували актуальні проблеми використання та збереження природних ресурсів світу і нашого краю. У виступах колективів: «Джерело», «Тополя», «Краяни» вдало висвітлено результативність еколого - просвітницької роботи, використання краєзнавчого матеріалу, соціальне значення природокористування. Виступи команд супроводжувалися тематичними відеопрезентаціями, листівками.

За рішенням журі, переможцем визнано агітбригаду «Джерело» Сагайдацького начально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» (керівник Степаненко М.М.).

Фото без опису

27 березня 2018 року творчий виступ колективу «Джерело» був представлений на зональному етапі обласного огляду-конкурсу екологічних агітбригад, де також отримав перемогу.