Краса села – оновлена Великоперевізька школа

Дата: 01.12.2016 15:18

Упродовж багатьох років у Великоперевізькій школі І-ІІ ступенів підтримувався належний стан приміщення завдяки зусиллям батьків та вчителів.

На щастя, з утворенням Шишацької об’єднаної громади та небайдужих в ній людей наш навчальний заклад засяяв і розквітнув на радість усім. У цьому році було здійснено те, про що ми мріяли роками – перекрито дах школи, на другому поверсі у коридорі замінено покриття підлоги, а також у їдальню закуплено нові меблі.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Адміністрація навчального закладу, педагогічний, учнівський та батьківський колективи від щирого серця дякують всім людям, яким небайдужа доля нашої маленької, але такої чудової і оновленої школи.