ШИШАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавська область, Миргородський район

Навчаємося козацького мистецтва

Дата: 11.10.2017 10:23
Кількість переглядів: 897

   В Україні відродилася й набуває популярності серед дітей відома Всеукраїнська дитячо-юнацька  військово-патріотична гра “Сокіл” («Джура»). Вперше  ця  гра пройшла на початку 60-х років минулого століття. Зараз вона набула нового статусу і значення, стала більш сучасною  і цікавою. Молодь, народжена в незалежній Україні, сприймає «Джуру» із захопленням. Ця гра має щонайменш мільйонну аудиторію поціновувачів. Це активні юнаки та дівчата, які люблять туризм, спорт, прагнуть нових вражень і є патріотами своєї країни.
   Всеукраїнська  дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування національної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Метою гри «Сокіл»(«Джура») в школі є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

   Саме тому згідно наказу по школі по проведенню дитячо-юнацької військово-патріотичної гри « Джура » (« Сокіл») та  з метою виховання у учнів  почуття патріотизму та свідомого ставлення до подій, що відбуваються в країні, формування сили, відваги, цілеспрямованості, витривалості, завзяття, швидкості, точності, дисциплінованості у жовтні цього року в Гоголівській загальноосвітній школі  І-ІІІ  ступенів імені М.В.Гоголя  відбувся черговий етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» («Сокіл»).

  Заходи по проведенню гри розпочалися загальним шикуванням учнів перед  школою, виконанням Державного Гімну України та проведенням робочої лінійки  інформаційно-роз’яснювального характеру.

  Учні були розділені на 2 команди: «Сині»( командир  Мойшевич Роман – учень 11 класу) та «Жовті» (командир Косіцин Андрій – учень 10 класу). Команди-учасники отримали «Маршрутні картки» із зазначенням станцій-завдань. Учні пересувалися по наступних станціях: «Розвідник», «Влучний стрілець», «Метання гранати», «Естафета»,    « Кмітливі характерники», «Конкурс строю і пісні», «Перетягування линви», «Пластун», «Рятівник».

  З допомогою класних керівників та вчителів школи були організовані різноманітні конкурси та змагання: веселі естафети, метання гранати, розмінування території. Особливо учням школи, як хлопцям так і дівчатам, сподобалися конкурси зі спортивного туризму, а дух змаганням задав конкурс патріотичної пісні.

  Здавна козаки славилися не лише своєю бойовою майстерністю, силою, вправністю. Вони мали гостре, несхибне око, розумні голови. А ще любили і вміли смачно готувати. Улюбленою стравою був куліш. Тому заключним етапом наших змагань було приготування смачного козацького кулішу. Діти  смакували страву,ділилися  враженнями, спогадами про цікаві випадки, що сталися під час гри. Всі учасники показали високий рівень підготовки, що допомагає зміцнити дух та формує патріотичні почуття. Команди продемонстрували свою спритність, витривалість та вміння приймати правильні рішення в екстремальних ситуаціях.

  Проведення даних заходів військово-патріотичної  гри  показало, що діти палко та щиро люблять свою Батьківщину, тому з задоволенням візьмуть активну участь у наступних етапах цієї гри.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь