Будьте обережні влітку на воді

Дата: 24.06.2020 14:15

ТФото без описуривають шкільні канікули та період відпусток. Тому звертаємося до мешканців та гостей Шишацької об'єднаної територіальної громади з проханням бути обережними та дотримуватись правил безпеки поведінки на водних об’єктах! Не допустіть трагедії в ваших родинах! Пам’ятайте: купатися на стихійних пляжах суворо заборонено! Шановні батьки! Навчайте своїх дітей правилам безпеки і не залишайте малих без догляду! Давайте разом зробимо так, щоб літній відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!

Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби.

Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24.

-Не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах.

Купаючись на “дикому пляжі” чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева.

- У воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою.

- Особливо слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана.

- Утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків.

ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ ПОВЕДІНКИ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ!

Сектор з питань цивільного захисту