Світла пам'ять і вічна шана воїну Сергієві Креньку

Дата: 24.05.2024 15:17

Фото без опису   Сьогодні у селі Шафранівці Гоголівського старостинського округу наша громада попрощалася з військовослужбовцем Сергієм Івановичем Креньком.

Воїном, який боронив Україну від російського окупанта ще десять років тому. З перших днів повномасштабної війни він став на захист України вдруге.

Між цими двома воєнними періодами життя у Сергія було й мирне, звичайне людське буття, з усіма його радощами і хвилюваннями, з родиною і друзями, з улюбленими справами і повсякденними турботами.

Сергій народився, зростав і навчався в Яреськах. Потім були роки навчання в місцевому професійно-технічному училищі, строкова служба, робота, сімейне життя. Працював механізатором, водієм на території нашої громади і поза її межами.

У Шафранівці проживав останні десять років, понад три з яких – був на фронті. Захищав свою сім’ю, рідних і друзів, яких у нього дуже багато. Знайомих і незнайомих людей. Кожного з нас.

Загинув 46-річний захисник 21 травня на Донеччині.

Найщиріші співчуття рідним – від селищного голови Олександра Тутки, виконавчого комітету та депутатів селищної ради, усієї нашої громади.