У Шишаках відбувся обласний огляд-конкурс народної творчості "Де згода в сімействі"

Дата: 29.04.2024 11:19

Фото без опису   У Шишацькому селищному будинку культури проведено творчий звіт аматорських колективів та окремих виконавців Шишацької територіальної громади у рамках обласного огляду-конкурсу народної творчості «Де згода в сімействі», присвяченого 255-річчю від дня народження класика нової української літератури І.П. Котляревського, організованого Полтавським обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської ОВА.

130 учасників звітного концерту із 7 закладів культури і 2 освітніх закладів створили яскраве, дивовижне дійство та незабутню святкову атмосферу для всіх присутніх. 7 вокальних колективів продемонстрували традиційне українське гуртове багатоголосся як під живий супровід, так і a cappella, високу культуру співу, різноманітні вокально-виконавські прийоми, глибину та красу української пісні. Різнопланову жанрову палітру представили 3 хореографічні колективи, які відзначилися складними технічними елементами, артистизмом, оригінальними костюмами, цікавими, ідейно-художньо довершеними постановками.

10 аматорських колективів, які мають звання «народний», «зразковий», у рамках огляду-конкурсу підтверджували почесний статус.

Обласна атестаційна комісія з присвоєння, підтвердження та позбавлення звання «народний (зразковий) аматорський колектив (студія)» у складі працівників Полтавського ОЦНТ КОР та Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя дала високу оцінку творчим здобуткам колективів, які представили на огляді свої мистецькі програми.

Департамент культури та туризму Полтавської ОВА.