Шишачанин Віктор Жимела нагороджений відзнакою міністра оборони України – медаллю “Лицарський хрест”

Дата: 19.02.2024 13:25

Фото без опису   Про це стало відомо від дружини військовослужбовця Валентини Жимели.

Віктор Васильович у перші місяці повномасштабного вторгнення росії патрулював Шишаччину. А згодом чоловікові судилося нести службу на Харківщині.

Був поранений. Коли одного з побратимів дістала ворожа куля, Віктор першим, не роздумуючи, кинувся йому на допомогу. Доки він намагався зупинити кровотечу у товариша, і самого чоловіка вистежив ворожий дрон. Осколкові поранення просікли тіло, один з них влучив у скроню. Через сильну кровотечу чоловік втратив свідомість. Коли отямився, пішки здолав  восьмикілометрову відстань і дістався місця, де йому надали кваліфіковану допомогу.

Міністерську нагороду Віктор Жимела отримав за особливу сміливість у стримуванні ворога. Відзнакою – медаллю “Лицарський хрест” – нагороджуються військовослужбовці Збройних Сил України, які в умовах з ризиком для життя проявили виняткову хоробрість під час ведення бойових дій проти ворога України.

Фото без опису   Віктор Жимела разом із побратимом, якого нагородили такою ж відзнакою, протягом трьох діб стримував наступ ворога. Про воду, їжу не було й мови, адже вільної секунди не мали.  Вже коли вороги відступили, двом мужнім чоловікам вдалося проникнути на їхні позиції. До побратимів вони повернулися з трофейною зброєю.

Пишаємося земляком, кожним нашим захисником! Дякуємо за життя!