У Шишаках відбулося свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 02.06.2023 13:22

Хоча відбулося не в повному запланованому обсязі через повітряні тривоги.

За той час, що діти встигли побувати на заході біля селищного будинку культури, до початку майже безперервних тривог, неозброєним оком стало видно, як дітвора скучила за гарним, позитивним, по-літньому безтурботним дозвіллям. І як дорослі щасливі бачити своїх дітей у гурті - зацікавленими, розкутими, зосередженими на інших учасниках заходу і ведучих. І як, власне, самі ведучі, а також всі організатори свята натхненні рідкісними моментами безпосереднього спілкування з публікою, особливо такою юною, захопленою і щирою.

Для дітей був підготовлений концерт, ігри та розваги, виставки і зони відпочинку з різними творчими майстер-класами, навіть туристичні змагання, солодкі гостинці та подарунки… Якби не повітряна тривога, діти б надовго «зависли» у прохолодному парку, насолоджуючись відпочинком і увагою дорослих у їхній святковий день.

Цю увагу і відпочинок їм приготували працівники відділу культури і туризму Шишацької селищної ради, Шишацького селищного будинку культури, Шишацького будинку дитячої та юнацької творчості, Шишацької дитячої школи мистецтв, юні танцівники та співаки, які через тривогу не змогли виступити. Долучилися також і два місцеві духовні осередки – представники проекту «Суперкнига» та церкви християн-адвентистів сьомого дня.